آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۱۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
اسماعیل تبادار استاندار جدید فارس:
استاندار فارس خطاب به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی گفت: برای سرمایه‌گذاری امن در استان از همه نوع حمایتی برخوردار هستند.اسماعیل تبادار

به گزارش بیکافارس، به نقل از روابط عمومی صداوسیمای استان فارس مدیرکل و جمعی از مدیران صدا و سیما با اسماعیل تبادار استاندار فارس دیدار و ضمن تبریک مسئولیت جدید به ایشان آمادگی رسانه استانی برای همکاری در پیشبرد اهداف و برنامه‌های توسعه‌بخش مدیریت ارشد استان در فارس را اعلام کردند. 

استاندار فارس در این دیدار با مهم توصیف کردن فرهنگ و مقوله‌های فرهنگی برای پیشبرد اهداف مدیران در حوزه ماموریت به نقش‌آفرینی صدا و سیما در ایجاد بستری موزون و افزایش تعامل بین دستگاهی اشاره کرد و افزود: گستره نفوذ و میزان تاثیرگذاری صدا و سیما در بین مردم و ارتباط نزدیک رسانه با مخاطب فرصت خوبی برای بهره‌مندی مسئولان از این ظرفیت کم نظیر است. 

 تبادار توجه به معیشت مردم و رونق اقتصاد با هدف ارتقاء توانمندی‌های فارس را یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خود برشمرد و خطاب به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی گفت: برای سرمایه‌گذاری امن در استان از همه نوع حمایتی برخوردار هستند.

نماینده دولت در استان فارس شناسایی ظرفیت‌های استان و انعکاس هوشمندانه آنها توسط رسانه را یکی از مهم‌ترین راه‌های جذب سرمایه‌گذار در این نقطه از کشور عنوان کرد و از دست اندرکاران رسانه استانی خواست برای بیان و نمایش قابلیت‌های استان از هیچ کوششی دریغ نکنند. 

 تبادار خبر و اطلاع‌رسانی و استفاده از آن توسط مدیران استانی را مهم توصیف کرد و گفت: بیان تلاش، خدمات و ظرفیت‌های هر دستگاه توسط صدا و سیما بیان کار آمدی و توانمندی نظام در ارائه خدمت به مردم است.

وی نشاط و امید را دو موضوع و نشانه مهم برای جامعه پویا و روبه رشد توصیف کرد و گفت: در سایه نشاط و امید و شادابی است که آموزه‌های دینی به نحو مطلوب آموخته و در رفتار افراد نهادینه می‌شود.

در آغاز این نشست سهرابی مدیرکل صدا و سیمای فارس ضمن خیرمقدم به استاندار فارس از آمادگی صدا و سیما برای همکاری همه جانبه با مدیریت ارشد استان سخن گفت و با اشاره به توانمندی و ظرفیت کم نظیر صدا و سیما در حوزه‌های نیروی انسانی متعهد و متخصص، امکانات و زیرساخت‌های گسترده نفوذ و توانمندی برنامه‌سازی افزود: این قابلیت‌ها در خدمت توسعه و مردم فارس و در اختیار مسئولان برای پیشبرد اهداف آنها در حوزه ماموریتشان است. 

مدیرکل صدا و سیمای فارس با اشاره به میزان 73 درصدی بیننده و 79 درصدی رضایت آنان از سیمای فارس و همچنین 33 درصد شنونده رادیو در این استان و اعتماد مخاطبان به حوزه اطلاعات و اخبار، از فعالیت‌های جدید گسترده این مرکز در فضای مجازی خبر داد و افزود: صدا و سیما افتخار دارد که امین مردم  و معتمد مسئولان  است و برای رونق‌بخشی به اقتصاد مردم استان در بخش‌های مختلف از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند. 


مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: