آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۱۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
احد فتوحی:
نباید سرمایه‌گذار و صنعتگر به خاطر مسائل جزئی به مرکز استان مراجعه کند و باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که همه خدمات در محل شهرک‌های صنعتی به صنعتگران ارائه شود.


به گزارش بیکافارس به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس، احد فتوحی در جلسه با هیئت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز، با اشاره به واگذاری 18 شهرک صنعتی در استان فارس به شرکت‌های خدماتی و با بیان اینکه این شرکت‌ها به ‌عنوان بازوی اصلی بخش دولتی نقش ویژه‌ای در اداره امور شهرک‌های صنعتی برعهده دارند، اظهار داشت: اعضای هیئت‌ مدیره این شرکت‌ها به‌عنوان منتخب صنعتگران، با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و در چارچوب اساسنامه در راستای ارتقای وضعیت شهرک‌های صنعتی و رفع مشکلات، تمام تلاش خود را به‌کار گیرند.

فتوحی هدف اصلی شکل‌گیری این شرکت‌ها را ایجاد بستر مناسب برای هم‌فکری و هم‌افزایی برای اداره بهتر امور شهرک صنعتی با بهره‌گیری از دیدگاه‌های صنعتگران به‌عنوان صاحبان اصلی شهرک‌های صنعتی اعلام کرد و گفت: ما نیز به‌عنوان بخش حاکمیتی با تمام توان و استفاده از ظرفیت‌های قانونی از شرکت‌های خدماتی حمایت می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه برای اداره بهتر شهرک‌های صنعتی و ارائه خدمات مناسب به صنعتگران توسط شرکت‌های خدماتی ،بر روند فعالیت این شرکت‌ها نظارت عالیه خواهد شد، افزود: باید شرایط را به گونه‌ای به پیش ببریم که با تعامل و همکاری با یکدیگر مشکلات شهرک‌های صنعتی را به حداقل برسانیم .

فتوحی از برنامه‌ریزی به منظورالکترونیکی کردن ثبت درخواست‌ها و ارائه برخی خدمات به صورت غیرحضوری خبر داد و عنوان کرد: در این زمینه کارگروهی تشکیل شده است تا از ظرفیت‌های الکترونیکی و فضای مجازی، در امور صنعتگران تسهیل و نیازی به مراجعه حضوری آنها نباشد.

وی تاکید کرد: نباید سرمایه‌گذار و صنعتگر به خاطر مسائل جزئی به مرکز استان مراجعه کند و باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که همه خدمات در محل شهرک‌های صنعتی به صنعتگران ارائه شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس با اشاره به وجود محدودیت‌ در اعتبارات، تصریح کرد: در عین‌حال تمام تلاش خود را برای اختصاص عادلانه اعتبارات به ‌منظور حمایت از شرکت‌های خدماتی، انجام خواهیم داد و در این زمینه تخصیص اعتبارات بر اساس عدالت اولویت‌ها و ضرورت‌های موجود خواهد بود.

فتوحی با اشاره به تحویل برخی تأسیسات در شهرک‌های صنعتی به شرکت‌های خدماتی، خواستار نظارت کامل و تخصصی این شرکت‌ها در نگهداری از این امکانات شد، افزود: نگهداری صحیح و اصولی این تأسیسات زیربنایی که با هزینه و سرمایه‌گذاری بالایی ایجاد و راه‌اندازی شده‌ از تکالیفی است که باید نهایت دقت انجام شود.

در این جلسه مدیرعامل شرکت‌ خدماتی شهرک‌ صنعتی بزرگ شیراز گفت: اعضای هیئت مدیره این شهرک صنعتی آماده همکاری و تعامل با مجموعه مدیریتی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برای ارائه خدمات مناسب و مطلوب به صنعتگران هستند.

جواد باصری با بیان اینکه بیش از نیمی از واحدهای صنعتی استان در شهرک صنعتی بزرگ شیراز مستقر هستند این شهرک صنعتی را ویترین بخش صنعت استان دانست و خواستار رفع برخی مشکلات آن شد.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: