آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۶۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
برای حمایت از کمپین "آری به تولید ملی" با شعار نوروز صنایع دستی عیدی می‌دهم از هنرمندان صنایع دستی به عنوان تولید کنندگان ملی حمایت می‌کنیم.به گزارش بیکافارس، مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران اظهار داشت: از فروشگاههای صنایع دستی می‌خواهیم تا با نصب شعار خرید صنایع دستی " آری به تولید ملی " و "من نوروز امسال صنایع دستی عیدی می‌دهم " ما را در این کمیپن که نیازمند مشار کت همه هموطنان است یاری کنند.

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران ادامه داد: پوسترهای این کمیپن به زودی در خیابان استاد نجات الهی (ویلا) به عنوان محور صنایع دستی بین فروشگاههایی که علاقه مند به پیوستن به این کمپین هستند توزیع می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه خرید صنایع دستی نه تنها رونق اقتصادی ایجاد می‌کند بلکه موجب حفظ فرهنگ و هویت کشور می‌شود، ادامه داد: صنایع دستی ایرانی بر گرفته از یک تمدن چند هزار ساله است که باید از آن به عنوان یک کالای تولید ملی با سابقه چند هزارساله حمایت کرد.

مهدوی افزود: اگر فرهنگ خرید صنایع دستی ایرانی به عنوان یک کالای تولید ملی در جامعه نهادینه شود دیگر شاهد عرضه کالاهای چینی در بازار صنایع دستی نخواهیم بود./تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر: